O nas

eko

Szanowni Państwo!

Jesteśmy producentem węży przemysłowych i przewodów technicznych z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w wentylacji i klimatyzacji, przetwórstwie drewna, przemyśle chemicznym i maszynowym, metalurgii, kopalnictwie i górnictwie oraz wielu innych gałęziach przemysłu.

Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami i innowacyjnymi technologiami, które pozwalają nam wytwarzać produkty wysokiej jakości. Wszystkie procesy w firmie DTS Group są zgodne z normami obowiązującymi w Polsce i na świecie, co dokumentują m.in. odpowiednie certyfikaty. Proces produkcji jest jeszcze szybszy, elastyczniejszy i niezawodny dzięki własnym, nowoczesnym: narzędziowni i przygotowalni, które świadczą również usługi na zlecenia naszych klientów. Właściciele, zarząd i pracownicy naszej firmy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i niepowtarzalne produkty oraz opakowania odpowiadające ich życzeniom.
Tworzywa sztuczne odgrywają we współczesnym świecie ważną rolę zapewniając poprawę jakości życia, komfort i bezpieczeństwo. Jednakże wychodzenie naprzeciw potrzebom społeczeństwa nie dotyczy jedynie “teraźniejszości” – przy dążeniu do dobrobytu należy uwzględniać również przyszłe pokolenia. To właśnie stanowi podstawę koncepcji DTS Group ‘Zrównoważony rozwój’. W świecie wciąż rosnącej populacji ludzi i związanym z tym wzrastającym zapotrzebowaniu na wodę, żywność, schronienie, higienę, energię, usługi związane z ochroną zdrowia oraz bezpieczeństwo ekonomiczne, wyroby z tworzyw sztucznych pomagają poprawiać poziom życia ludzi, przyczyniając się jednocześnie do ochrony zasobów naturalnych i środowiska dla przyszłych pokoleń.
Jedną z naczelnych zasad, którymi DTS Group kieruje się w swojej działalności jest dbałość o środowisko. Staramy sie, aby nasza firma dysponowała technologiami, które stanowią jak najmniejsze obciążenie dla natury. Dbamy również o to, aby odpady powstałe przy produkcji w wysokim stopniu jak to tylko możliwe poddawane były procesowi recyklingu.

Z wyrazami szacunku
Zarząd DTS Group